Hakkımızda
1978 Yılında Kemal DEMİRALAY, Nurettin Şahap BADUR ve Mesut YİĞİTBAŞI tarafından kurulan (DENEME) Şirketimiz, O yıldan beri Güneş Sigorta A.Ş. Acenteliğini yürütmektedir. 

2006 yılında Axa Sigorta A.Ş.ile çalışmasını sürdürmekte olup, büyüme kararı alan Şirketimiz, 2008 yılında Dubai Group Sigorta A.Ş. 2009 yılında Anadolu Sigorta A.Ş. Aviva Sigorta A.Ş, Demir Sigorta A.Ş. Ve Fiba Sigorta A.Ş. İle Sigortacılık alanında tüm branşlarda çalışmasına devam etmektedir. 

1978 Yılında çalışma hayatına Deneme Sigorta'da başlayan Yılmaz BALYÜREK, (1986-1994 Güneş Sigorta A.Ş. Ankara Bölge Müdürlüğü Memuriyet) 1995 Yılından beri Hakim hissedar ve yönetici olarak halen şirket yönetimine devam etmektedir. Şirketimiz Ankara Merkez Cevizlidere Caddesi, Ankara Kızılay İzmir caddesi ve Manisa Şubeleri ile kendi mülklerinde hizmet vermektedir. 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti esası ile çalışan şirketimiz, bu güne çeşitli bölge birincilikleri ve Türkiye sıralaması başarıları ile gelmiştir. Bundan sonra ise tüm Acente iş ortaklarımıza ve müşterilerimize aynı anlayış ile hizmetimize devam edeceğiz. 
Tüm hakları Deneme Sigorta LTD. ŞTİ.'ye aittir.